Радио Запад

Допомога Україні залишається в США (21 лютого)

“Американський експеримент” – щоденна програма Петра Новочеха о 11 ранку за тихоокеанським часом (о 9 вечора у Києві). Теми етеру: українській уряд перешкоджає виробництву зброї, політичне підґрунтя судів проти Трампа, хто буде віце-президентом, ліві США брешуть про Ізраїль, як росіяни про Україну, левова частка допомоги Україні залишається в США. Наживо етер у Твіттері (https://twitter.com/petrocast)

Байден штовхає до нової “мінської угоди”? (20 лютого)

“Американський експеримент” – щоденна програма Петра Новочеха о 11 ранку за тихоокеанським часом (о 9 вечора у Києві). Теми етеру: заява Юлії Навальної, брак біблійного фундаменту російської опозиції, Байден своїми діями підштовхує до ганебного миру, Угорщина відверто зневажає уряд США, Гардіан закликає зрозуміти росіян, цифровий концтабір глобальної спільноти, та інші. Наживо етер у Твіттері (https://twitter.com/petrocast)

Як виглядає справжня допомога США

“Американський експеримент” – щоденна програма Петра Новочеха о 11 ранку за тихоокеанським часом (о 9 вечора у Києві). Теми етеру: як “антисеміт” Ніксон допомагав Ізраїлю, Байден у порівнянні з Ніксоном, вбивство Навального й реакція Заходу, MAGA може стати MALA (make America little again), та інші. Наживо етер у Твіттері (https://twitter.com/petrocast)

Маркарова: Ленд-ліз не потрібен

“Американський експеримент” – щоденна програма Петра Новочеха о 11 ранку за тихоокеанським часом (о 9 вечора у Києві). Теми етеру: смерть Навального, подарунок Байдена Путіну, Трамп запевняє, що краще захистить Україну, ще раз про Ленд-ліз, короткозора політика українських дипломатів у США. Наживо етер у Твіттері (https://twitter.com/petrocast)

Ще один корабель пішов… (14 лютого)

“Американський експеримент” – щоденна програма Петра Новочеха о 11 ранку за тихоокеанським часом (о 9 вечора у Києві). Теми етеру: День св. Валентина та Попільна Середа, українці потопили російській корабель, Байден – добрий забудькуватий дідусь, зла енергетична політика “доброго дідуся”, шалені гроші заробляються на нелегалах. Наживо етер у Твіттері (https://twitter.com/petrocast)

Комментарии отключены.